Klaus Hartmann gazdasági vezérigazgató-helyettes szeptember 15-én távozik a Magyar Telekomtól, miután elfogadta a Deutsche Telekom ajánlatát a német cégcsoporthoz tartozó lengyel mobilszolgáltató, a Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) vezérigazgatói posztjának betöltésére. Hartmann ugyanakkor tagja marad a Telekom igazgatóságának. A távközlési társaság új gazdasági vezérigazgató-helyettese a Deutsche Telekom-csoport befektetői kapcsolatokért felelős ügyvezető alelnöke, Thilo Kusch lesz. Kusch közel öt éve dolgozik a társaságnál, korábban részvényelemzőként és tanácsadóként tevékenykedett. Straub Elek elnök-vezérigazgató sajnálatát fejezte ki Hartmann távozása miatt és köszönetet mondott a csoport teljesítményéhez való hozzájárulásáért.
