A Magyar Telekom igazgatóságának tagja, Surányi György a társaság soron következő rendkívüli közgyűlése napjával, azaz október 9-ével lemondott igazgatósági tagságáról – közölte a társaság. Surányi a Banca Intesa Group közép-európai regionális igazgatója, kelet-európai bankjának elnöke a lemondását azzal indokolta, hogy az elmúlt időszakban jelentősen megnövekedtek a munkakörével járó feladatai, valamint más, szakmai érdeklődési körébe tartozó, az ország szempontjából fontos munkára is felkérést kapott. (Az utóbbi megfigyelők szerint a Konvergenciatanácsot jelentheti.)
