BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Surányi távozik a Magyar Telekomtól

2006. augusztus 22. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Telekom igazgatóságának tagja, Surányi György a társaság soron következő rendkívüli közgyűlése napjával, azaz október 9-ével lemondott igazgatósági tagságáról – közölte a társaság. Surányi a Banca Intesa Group közép-európai regionális igazgatója, kelet-európai bankjának elnöke a lemondását azzal indokolta, hogy az elmúlt időszakban jelentősen megnövekedtek a munkakörével járó feladatai, valamint más, szakmai érdeklődési körébe tartozó, az ország szempontjából fontos munkára is felkérést kapott. (Az utóbbi megfigyelők szerint a Konvergenciatanácsot jelentheti.)

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet