BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megugrott a BIF vesztesége

2006. augusztus 14. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A működési költségek és a pénzügyi veszteség jelentős emelkedése miatt több mint ötszörösére nőtt a BIF féléves mínusza a bázisidőszakhoz képest. Az elsősorban ingatlan-bérbeadásból származó bevétel lényegében szinten maradt, de a pénzügyi műveletek ráfordítása megnégyszereződött, a felvett hitel kapcsán kifizetett kamatok, illetve devizahitel kapcsán elszenvedett árfolyamveszteség hatására. Az első félévet terhelte az osztalék kifizetése is, ami után a mérleg szerinti eredménye mínusz 307 millió forintot tett ki.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet