BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BÉT: újraindul a Fotex-rally?

2006. július 30. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Annak ellenére, hogy a BUX többször is próbálkozott, nem sikerült tartósan a pozitív tartományban maradnia, sőt, az utolsó fél órában meredek zuhanásba kezdtek az árfolyamok. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe végül 95 pontos csökkenéssel, 22 161 ponton fejezte be a hetet, ami félszázalékos gyengülést jelent. A forgalom az elmúlt időszakhoz képest szokatlanul alacsony volt, nem érte el a 14 milliárd forintot sem. A vezető részvények közül a Mol és az OTP gyengült, a Richter és a Magyar Telekom az előző napi záróárán fejezte be a hetet. A kis papírok közül említést érdemel a Fotex, amelynek jegyzése több mint 4 százalékkal, 619 forintra nőtt.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet