A PSZÁF felszólítása és a 6 millió forintos bírság után tegnap a Magyar Telekom bejelentette: vizsgálja a jogi megoldásait annak, hogy a lehető leghamarabb megtartsa az éves rendes közgyűlést és elkészítse az éves jelentést. Arról, hogy a többhónapos csúszás oka, az egyik leányvállalatánál összesen mintegy 700 millió forint értékben megkötött tanácsadási szerződések vizsgálatának lezárta mikorra várható, egyelőre nem nyilatkozott a társaság.
