BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tőkeemelés a K&H Equitiesnél

2006. július 9. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 2003-ban kipattant Kulcsár-botrány óta már többször is alaptőkét emelt a K&H Equities. A legnagyobb, 2004. februári, 8,6 milliárd forintos juttatás után is több milliárd forint folyt be a társasághoz, komoly ázsióval (névérték feletti felárral) történt tőkeemelések formájában. (Korábban többször is százmillió forint feletti árfolyamon jegyezte le az anyacég, a K&H Bank a tízezer forintos papírokat.) A Magyar Tőkepiacban most megjelent közlemény ugyanakkor a mostani zártkörű kibocsátás árfolyamáról nem szólt, csupán azt jelentették be, hogy 50 darab tízezer forint névértékű részvényről van szó.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet