A Magyar Telekom értesítette az Egyesült Államok értékpapír-felügyeletét (SEC), hogy nem tudja az előírt június 30-i időpontig leadni 2005-ös éves jelentését. A társaság közleményéből kiderül, hogy a két gyanús számla kapcsán indított vizsgálat nem zárult le június 30-áig, és az MTelekom szerint nem várható annak július 15-éig történő lezárása sem, így nem várja, hogy a fenti időpontok bármelyikéig rendelkezésre álljanak a 2005. évi auditált pénzügyi beszámolók. A cég nem tudja pontosan megítélni, hogy mikor fejeződik be a vizsgálat, illetve mikor fognak rendelkezésre állni ezen pénzügyi beszámolók – derül ki a cég közleményéből.
