A Magyar Telekom montenegrói érdekeltsége, a TCG tegnapi rendkívüli közgyűlésén mind a hat korábban delegált igazgatósági tagot leváltották, csak a kisebbségi részvényeseket képviselő Slavko Caric maradhatott a helyén. Az új igazgatóságban magasabb szintű, közvetlen képviselettel jelent meg a Deutsche Telekom.
A testületbe került Friedberg Gerlach, a T-Mobile International Közép-Európa alelnöke, Wolfgang Hauptmann, a T-Com, Deutsche Telekom ügyvezető alelnöke, Kovács Zoltán ,a Magyar Telekom-csoport számviteli ágazatának számviteli tanácsadója, Makai Bence, a Magyar Telekom üzletiportfólió-menedzselési ágazatának igazgatóhelyettese, Pál Gábor, a Magyar Telekom mobilszolgáltatások üzletága pénzügyi és kontrolling-igazgatóságának üzletág-igazgatója, Pinkola Zoltán, az MT üzletfejlesztési és akvizíciós ágazatának szenior szakértője. A közgyűlés arról is határozott, hogy az elkövetkező hónapok során a társaság nevét megváltoztatják, egyúttal bevezetik a „T” márkát a montenegrói távközlési piacon. Mint ismeretes a Magyar Telekom még mindig nem tartotta meg rendes éves közgyűlését, meg nem erősített hírek szerint a Telekom Montenegrónál történt – a nyilvánosság számára mai napig ismeretlen – események miatt.
