Részvényesi kérésre új napirendi pontokkal egészült ki a NABI Rt. közgyűlési meghívója. Az egyetlen 10 százalék feletti tulajdonos, Korányi G. Tamás kérésére a részvényesek július 18-án igazgatósági és felügyelőbizottsági tagok tiszteletdíjáról, esetleges visszahívásáról is dönthetnek, de emellett a társaság végelszámolása és a jegyzett tőke 10 százalékáig saját részvény vásárlására való felhatalmazás is szerepel majd a napirendben. (Korányi G. Tamás, lapunk tőzsderovatának vezetője 10 százalék feletti befolyással rendelkezik a NABI Autóbuszipari Rt.-ben.)
