BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hárommilliárdos befektetés a Skoglundtól

2006. június 6. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tőzsdeparkett elhagyása ugyan még várat magára, de addig is aktív a befektetési piacon a Skoglund. A társaság 3 milliárd forinttal tervezi ugyanis megemelni leányvállalata, az Agárd Holding törzstőkéjét. A készpénzes apport felét június 8-án, a fennmaradó részt legkésőbb 2007. május 18-áig fizetik be – tette közzé a Skoglund. (A PSZÁF egyelőre felfüggesztette a Bankár Holding által a Skoglund-részvényekre 1531 forinton tett nyilvános vételi ajánlat elbírálását. A felvásárló által közzétett számítási mód ugyanis a részvények értékének meghatározásánál nem a cég eszközeinek – főleg ingatlanainak – könyv szerinti értékét, hanem azok szakértői becslések által megállapított piaci árát vette figyelembe.)

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet