Megismétli az április 27-ére összehívott közgyűlését a Novotrade, bejelentése szerint ugyanis az akkori közgyűlés összehívásával kapcsolatos adminisztratív hiba miatt a meghozott közgyűlési határozatok cégbírósági bejegyzése iránti kérelmet vissza kellett vonnia. Az igazgatóság június 27-ére a korábbi napirendi pontokkal ismét összehívta a részvényeseket. Az esemény kifejezetten fontos lenne a társaság számára amiatt is, mert ezen döntenek (újra) az alaptőke 2,4 milliárd forintos felemeléséről.
