Az előző naphoz hasonlóan folyamatos forinterősödés jellemezte a bankközi devizapiacot. Az euró ugyan bő fél forinttal magasabban, 264 forint közelében kezdett, de innen lefelé vezetett az út, és csupán a 261 és fél forintos szint állította meg. A dollár is hasonlóan mozgott, a nap végén 203,50–204 forinton állt, ami ez esetben is mintegy kétforintos olcsóbbodást jelent. A hangulat tehát optimista volt, a feltörekvő piacok többsége, így a török líra és a lengyel zloty is erősödött, és délutánra a budapesti részvényindex is pozitív tartományba lendült.
Az állampapírpiacon a referenciahozamok többsége ezúttal emelkedett, lényegében az előző napi néhány bázispontos csökkenés korrekciója zajlott. Kivételt csak a hat hónapos termin jelentett, ahol öt bázisponttal, 6,35 százalékra mérséklődött a mutató. A három hónapos futamidejű diszkontkincstárjegyek aukcióján a felajánlott 40 milliárd forintos csomagra 134 milliárd forintnyi ajánlat érkezett, a kibocsátó így meg is emelte 5 milliárddal az elfogadott mennyiséget. Az átlaghozam 6,11 százalék lett, az elfogadott ajánlatok 6,05 és 6,13 százalék között mozogtak.
A bankközi forintpiacon a likviditásbőség következtében az overnight kamat évi öt százalék közelébe csökkent. Ez azonban feltehetően emelkedni fog, ugyanis mától a bankok mintegy 992 milliárd forintot helyeztek el a kéthetes jegybanki betétben, amivel a teljes betétállomány 1512 milliárd forintra, rekord közeli szintre nő.
