A Skoglund Holding tájékoztatása szerint a Fővárosi Bíróság mint cégbíróság több mint egy évvel a közgyűlések döntése után bejegyezte a társaság és a Sasad Szövetkezeti Rt. egyesülését, amelynek során a nagyságrendekkel nagyobb Sasad beolvad a tőzsdei cégbe. A Sasad kerülőutas tőzsdére menetelét eddig a társaság megmaradt kisebbségi részvényesei gátolták meg, akik folyamatosan támadták az átalakulással kapcsolatos közgyűlési határozatokat.
