Az Émász igazgatósága részvényenként 550, az Elműé 2600 forintos osztalék kifizetésére tesz javaslatot – derült ki a cégek pénteken megjelent közgyűlési meghívóiból. Az Elműnél ez 15,7 milliárd forint felosztását jelenti a részvényesek között, a fővárosi áramszolgáltató vezetése 719 millió forintot javasol eredménytartalékba helyezni. Az Émásznál ez a két szám 2,6 milliárd, illetve 626 millió forint. Az Émász esetében hosszú évek óta először várható osztalékfizetés.
