Negatív hangulatban telt a kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén, a napi mélypontot jelentő 22 345 pontról ugyan kora délután megfordult az index, de még így is közel másfél százalékos esést jelent a 22 510 pontos záróérték. A 21 milliárd forintos szerdai forgalom ugyan kissé elmarad az idei hónapok eddig 25 milliárd forintos átlagától, de azért lanyhának nem volt nevezhető az üzletmenet. A vezető papírok árfolyama ugyan minden esetben csökkent, de a napon belüli irány már nem volt ilyen egyértelmű. A Molnál például a 21 150 forintos szint megtartotta a kurzust, és délután egy látványos felívelésnek köszönhetően végül kevesebb mint félszázalékos csökkenéssel,
21 600 forinton zárt a részvény. Az OTP viszont hektikusan, de szűk, alig százforintos sávban mozgott, végül 7627 forinton, a keddi értéknél másfél százalékkal lejjebb fejezte be a napot. Hasonlóan kevés izgalmat tartogatott az MTelekom, az utolsó percekben 970 forintért adták-vették a papírokat. A Richter ellenben egyértelműen lefelé tartott, a nap elején még 42 ezer forint fölött álló szint után a kereskedés végén már ennél 900 forinttal olcsóbban is hozzá lehetett jutni. A szektortárs Egis vissza tudott erősödni, az árfolyam ugyan beesett 30 ezer forint alá, de a zárásban már egyszázalékos többlettel, 30 650 forinton cserélt gazdát.
A kisebb cégek közül említést érdemel, hogy folytatódott a Synergon-rally, az it-cég újabb négy százalékot drágult, 730 forintra. Az IEB kurzusa is egyenesen száguldott, jelentős forgalom mellett 13 százalékkal, 2440 forintra emelkedett.
