BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb Mol-óriáskötés

2006. március 20. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol részvényeire újabb rekordösszegű önkötést hajtottak végre tegnap a BÉT-en, ennek során a cég 6 millió 7 ezer 479 darab saját részvényét vette meg a Magnolia off shore cég. Az árfolyam az előre bejelentett információknak megfelelően 20 515 forint volt. A kötést az ING hajtotta végre most is, akárcsak az előző, ennél nagyobb értékű december 30-i üzletet. Akkor 146,3 milliárd forint, most 123,2 milliárd forint volt az egyetlen nagy önkötés értéke. Ezzel sikerült történetének második, idén pedig a legnagyobb forgalmú napját elérnie a Budapesti Értéktőzsdének.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet