Bár már a gyorsjelentésben közölt IFRS-számok szerint is jelentősen javult az elmúlt évben a Pannonplast gazdálkodása, a magyar számviteli szabályok alapján számolva még ezt is sikerült felülmúlni. A január végén megjelent IFRS-adatok alapján az egy évvel korábbi 1,898 milliárd forintos veszteséget sikerült ugyanis 216 millió forintra – igaz, a mínusz maradt – ledolgozni 2005-ben, a közgyűlés elé terjesztett beszámolóban azonban az eltérő szabályozások miatt 2,4 milliárd forintos veszteség szerepel a 2004-es soron, tavalyra pedig már 580 millió forint nyereség. A plusz ellenére a Pannonplast vezetése egyelőre nem tervez osztalékfizetést, a menedzsment jelenleg a terjeszkedésre koncentrál.
