A tőzsdei kivezetés és a kiszorítás után az utolsó nyilvános hirdetményét tette közzé tegnap az Antenna Hungária NyRt. A már a Swisscom Broadcast AG egyszemélyes tulajdonában lévő cég április 6-ára összehívott éves rendes közgyűlésén nemcsak a tavalyi év gazdálkodásáról, a társaság vagyoni helyzetéről és üzletpolitikájáról, valamint az igazgatóság és a felügyelőbizottság tagjainak díjazásáról lesz szó, hanem többek között a társasági formát megváltoztató új alapító okiratról is. Konkrétabban a műsorszóró a továbbiakban zártkörű társaságként működik majd.
