Március elsejével nyugdíjba vonult Betegh Sándor, a Danubius Rt. vezérigazgatója, aki 1990 óta töltötte be a szállodaipari vállalat vezetői tisztségét. Betegh Sándor saját kérésre történt nyugdíjazását a társaság még tavaly augusztusban, egy akkori igazgatói ülés után jelentette be. A tegnapi igazgatósági ülés döntésének megfelelően a cégcsoport új vezérigazgatója Deák Imre, eddigi általános vezérigazgató-helyettes lesz. Az általános vezérigazgató-helyettesi teendőkkel Tóbiás Jánost bízták meg, aki korábban a gazdasági vezérigazgató-helyettesi posztot töltötte be.
