André Kostolany, a magyar származású, de világszerte ismert tőzsdés születésének századik évfordulójára emlékülést tartott a Budapesti Értéktőzsde, az az intézmény, amelynek örökös tiszteletbeli elnöke volt. Hardy Ilona, Járai Zsigmond és Száz János Kostolany legendás személyiségét idézték föl és azt a szerepet, amit a magyar tőzsde létrejöttében betöltött. Járai Zsigmond Kostolanytól idézve elmondta: „pénzügyminiszter nem lehetek, bankár nem akarok lenni, spekuláns és tőzsdés, az vagyok”.
Batta András, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem rektora Kostolany és a zene kapcsolatáról beszélt. Száz János felidézte: Kostolany elmondta neki, egész életében arra vágyott, hogy tőzsdeelnök vagy operaigazgató lehessen (ez inspirálta a BÉT vezetését az örökös elnöki cím megalkotására). A centenárium alkalmából Szalay-Berzeviczy Attila és Járai Zsigmond, a tőzsde jelenlegi és egykori elnöke leleplezték André Kostolany emléktábláját. A BÉT előadótermét ezentúl Kostolany-teremnek hívják.
