A BÉT döntése értelmében február 16-án törlik az Antenna Hungária-részvényeket a terméklistáról, a részvények pedig utoljára pénteken, február 10-én forognak majd a tőzsdei parketten. Mint ismeretes az AH igazgatósága február 15-i hatállyal érvényteleníti majd a korábbi nyilvános vételi ajánlat során a Swisscom részére át nem utalt törzsrészvényeket. A (volt) részvényeseknek azonban nem kell aggódni, a kiszorítás során a papírjaikat fel nem ajánló tulajdonosok is az ajánlati és a privatizációs árral megegyező 5250 forintot kapnak majd. A részvények természetesen kikerülnek a BUX- és a BUMIX-kosárból is. Az újraszámolt kosarakról a pénteki piaczárást követően tájékoztat a BÉT.
