BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mindenki korrekt árat kap az Antenna-papírokért

2006. február 5. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Antenna Hungária-részvényeiket a nyilvános vételi ajánlat során fel nem ajánló tulajdonosok is 5250 forintot kapnak majd értékpapírjaikért a Swisscom Broadcast AG-től. A svájci befektető az államtól megvásárolt 75 százalék plusz egy szavazat birtokában többször is jelezte, hogy egyszemélyes tulajdonra törekszik, így nem volt meglepő, hogy a kötelező ajánlat lezárulta után élt a kiszorítás lehetőségével. A befektetők a január végi határidőig mintegy 174 ezer részvényt nem utaltak át a Swisscomnak, ezeknek a papíroknak a február 15-ei hatállyal történő érvénytelenítéséről döntött most az igazgatóság. Egyben jelezte, hogy a kibocsátott új részvényeket 5250 forinton a privatizációs és a korábbi vételi ajánlattal megegyező áron fogja értékesíteni a Swisscomnak.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet