BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Még fél évig tőzsdén a Pillér

2006. január 1. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Prudent Invest Befektetési Alapkezelő tájékoztatása szerint ugyan a Pillér Első Ingatlanbefektetési Alap futamideje december 31-én lejárt, de a befektetési jegyek változatlanul forgalomban maradnak a tőzsdén legkésőbb 2006. június 30-ig. A közlemény szerint a Pillér II. alap korábbi lejáratához hasonlóan a Pillér I. kifizetésére nyitva álló három hónapos időszakot is egy esetben – három hónappal – meghosszabbíthatja az alap kezelője. (A Prudent Invest részéről korábban elhangzott olyan ígéret, hogy a Pillér I.-nél igyekeznek az esedékes összeget minél hamarabb kifizetni a jegytulajdonosoknak. A Pillér II.-nél a végelszámolás mintegy fél évig tartott.)

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet