BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új ötéves stratégia a Moltól

2005. november 27. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Izgalmas nap várhat a Mol-befektetőkre, a társaság ugyanis ma 11 órakor sajtótájékoztatót tart, amelyen nyilvánosságra hozza a 2006–2010 között érvényes stratégiáját. A cég két hároméves stratégiai programon van túl. Mivel ezeket az 1998-ban, illetve 2002-ben megfogalmazott célokat a társaság bőven teljesítette, ez kellő hitelességet jelent ahhoz, hogy a részvényesek nagy érdeklődéssel viszonyuljanak majd az új stratégiához. Egyes meg nem erősített információk szerint a társaság bejelentésre is készül hétfőn, így a részvényesek várhatóan el lesznek látva új információkkal.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet