Izgalmas nap várhat a Mol-befektetőkre, a társaság ugyanis ma 11 órakor sajtótájékoztatót tart, amelyen nyilvánosságra hozza a 2006–2010 között érvényes stratégiáját. A cég két hároméves stratégiai programon van túl. Mivel ezeket az 1998-ban, illetve 2002-ben megfogalmazott célokat a társaság bőven teljesítette, ez kellő hitelességet jelent ahhoz, hogy a részvényesek nagy érdeklődéssel viszonyuljanak majd az új stratégiához. Egyes meg nem erősített információk szerint a társaság bejelentésre is készül hétfőn, így a részvényesek várhatóan el lesznek látva új információkkal.
