A nap elején 200 pontot esett, majd ott ragadt és végig 22 200 pont körül ingadozott a BUX. A forgalom kifejezetten alacsony volt, a részvényügyletek összértéke nem érte el a 12 milliárd forintot. A vezető papírok közül az OTP kereskedése volt a legaktívabb. A bankpapír reggel még a 8200 forintot ostromolta, majd nagy volumenű eladások a nyolcezres szint alá szorították. Innen ugyan visszafordult, de csak közvetlenül nyolcezer fölé, és 8030 forinton zárt. A Mol piaca ellenben szinte kihalt, míg a kurzus 21 700 forint környékén ingadozott a nap folyamán. A Magyar Telekom még a kereskedés elején visszatért az ezerforintos szintre, és lényegesen nem is mozdult el onnét. A blue chipek közül egyébként a telekompapír szenvedte el a legnagyobb, 2,2 százalékos veszteséget. Ismét 210 forint felé araszol a dollár, és ez jót tett a gyógyszerpapíroknak. Az Egis másfél százalékos erősödés után 19 ezer forint fölött tudott zárni, s a Richter is egyre távolodik a 37 ezres határtól: záróára 37 675 forint lett. Délelőtt folytatódott az FHB vesszőfutása, 1370 forintnál azonban fordult az árfolyam, s a nagy eladó visszavonulásával zárásra 1435 forintra erősödött a papír. A BorsodChem viszont pont ellentétesen mozgott, délelőtt 2350 forinton is vásárolták, míg a nap végére 2290 forintig esett a vegyipari részvények ára. A nap vesztese a Fotex volt, több mint 6 százalékkal, 270 forintra esett vissza, de csökkent a Synergon is, záróára 598 forint lett. Az osztalékpapírok közül egyedül a Zwack remekelt, az áramszolgáltatók újra gyengültek.
