Rendkívüli közgyűlést hívott össze a Démász Rt. – tette közzé a BÉT honlapján a társaság. A részvényesek gyűlését a fő tulajdonos EDF kérésére hívták össze, aki mind az igazgatóságban, mind a felügyelőbizottságban változásokat szeretne végrehajtani, sőt módosítani szeretné az alapszabályt is (a szavazati arányok esetében ez valószínűleg nem jelent majd gondot neki). A változásokról részleteket nem közöltek.
