A Mol a tervek szerint hamarosan eurókötvényt bocsát ki – jelentette be a társaság. A cég megítélése szerint a piaci feltételek jelenleg kedvezőek a kötvénykibocsátásra. Mindez valószínűleg azt jelenti majd, hogy a társaság hitelállományán belül az euró és a dollár aránya megváltozik. A kibocsátás megszervezésére a BNP Paribas és a Dresdner Kleinwort Wasserstein kapott megbízást – derül ki a BÉT honlapjáról.
