BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Dollárerősödésre számít a Mol

2005. július 31. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol a tervek szerint hamarosan eurókötvényt bocsát ki – jelentette be a társaság. A cég megítélése szerint a piaci feltételek jelenleg kedvezőek a kötvénykibocsátásra. Mindez valószínűleg azt jelenti majd, hogy a társaság hitelállományán belül az euró és a dollár aránya megváltozik. A kibocsátás megszervezésére a BNP Paribas és a Dresdner Kleinwort Wasserstein kapott megbízást – derül ki a BÉT honlapjáról.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet