BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Goldman másképp gondolkodik a Molról

2005. május 29. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Míg a Citigrouphoz tartozó Smith Barney nemrég 13 200 forintos célárral eladásra ajánlotta a Mol részvényeit, egy hasonlóan nagy név, a Goldman Sachs pénteken megjelent elemzésében piaci teljesítésről felülteljesítésre változtatta a Molra vonatkozó ajánlását. A Mol pénteken jelentette be, hogy az egy részvényre jutó bruttó 167,42 forintos osztalékot június 14-étől kezdi el kifizetni. Az osztalékra jogosító Mol-részvényekkel így utoljára június 2-án lehet kereskedni a budapesti, valamint a varsói börzén.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet