A BÉT vezérigazgatója százezer forintra bírságolta a Hamilton Tőzsdeügynökség Rt.-t, mivel a cég késve jelentette be a tőzsdének üzletkötője személyének változását. A brókercég március 17-én küldte el törlési kérelmét a felügyeletnek, amely április 5-én értesítette erről a tőzsdét. A brókercég azonban csak április 6-án informálta a BÉT-et, ráadásul a törölt bróker nevében még több ajánlatot is bevittek a kereskedési rendszerbe, amelyekből hat kötés született. Tekintettel arra, hogy ez volt a Hamilton első botlása, a BÉT megelégedett az ilyen esetekben kiszabható legalacsonyabb bírsággal.
