Adminisztratív okokból három héttel elhalasztja rendes éves közgyűlését a Forrás Rt. – tette közzé tegnap a Forrás Rt. A részvényesi találkozó új időpontja május 17-e lesz. A társaság igazgatósága a tavalyival megegyező mértékű osztalék kifizetését javasolja a részvényeseknek, ez a tőzsdén forgó elsőbbségi és törzsrészvények után 50 forintot jelent papíronként.
