BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A BorsodChem 45 forintot fizet

2005. április 12. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BorsodChem részvényesei 45 forintos osztalékra számíthatnak, ha az április 29-i közgyűlés áldását adja az igazgatósági előterjesztésre. A magyar számvitel szerinti anyavállalati eredmény 17,134 milliárd forint, ennek húsz százalékát osztanák fel a részvényesek között. Mivel a saját részvényekre nem fizetnek, a 44,3 forintos igazgatósági javaslat ténylegesen 45 forintot jelent majd.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet