A BorsodChem részvényesei 45 forintos osztalékra számíthatnak, ha az április 29-i közgyűlés áldását adja az igazgatósági előterjesztésre. A magyar számvitel szerinti anyavállalati eredmény 17,134 milliárd forint, ennek húsz százalékát osztanák fel a részvényesek között. Mivel a saját részvényekre nem fizetnek, a 44,3 forintos igazgatósági javaslat ténylegesen 45 forintot jelent majd.
