BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Május elején fizet a Démász

2005. április 3. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A várakozásoknak megfelelően elfogadta az igazgatóság eredményfelosztási javaslatát a Démász Rt. pénteken megtartott rendes éves közgyűlése. Ennek megfelelően 1280 forint osztalékot fizet a szegedi társaság részvényeseinek a tavalyi év után. Ez az anyavállalat 5 milliárd 292 millió forintos eredményéből 4 milliárd 740 millió forint kifizetését jelenti. Az osztalékhoz már május elején hozzájuthatnak a részvényesek, a kezdőnap május 4-e. Osztalékszelvénnyel rendelkező részvényt április 22-én lehet utoljára venni a tőzsdén.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet