Tegnapra is jutott sajátrészvény-vásárlási bejelentés, mind a Mol, mind pedig az OTP kihasználta a csökkenő árfolyamokat. Az olajcég tegnap vett 26 031 részvényt 14 969 forintos átlagáron az ING közreműködésével. Az OTP még a múlt pénteki vásárlását jelentette be, a bank 20 000 papírt vett 6273 forintos átlagáron.
