BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint vettek a nagyok

2005. március 29. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnapra is jutott sajátrészvény-vásárlási bejelentés, mind a Mol, mind pedig az OTP kihasználta a csökkenő árfolyamokat. Az olajcég tegnap vett 26 031 részvényt 14 969 forintos átlagáron az ING közreműködésével. Az OTP még a múlt pénteki vásárlását jelentette be, a bank 20 000 papírt vett 6273 forintos átlagáron.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet