Az Egis Gyógyszergyár Rt. március 24-én kezdi meg a 2003/2004-es üzleti év után járó, részvényenként 120 forintos osztalék kifizetését. Az osztalékra az jogosult, aki március 18-án nap végén a részvényt birtokolja. A tőzsdén utoljára március 11-én lehet osztalékszelvénnyel vásárolni a papírt. Az osztalékból belföldi magánszemély esetén 20 százalékos adót von le a kifizető, jogi személy számára az osztalék adómentes.
