BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hamarosan fizet az Egis

2005. március 6. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Egis Gyógyszergyár Rt. március 24-én kezdi meg a 2003/2004-es üzleti év után járó, részvényenként 120 forintos osztalék kifizetését. Az osztalékra az jogosult, aki március 18-án nap végén a részvényt birtokolja. A tőzsdén utoljára március 11-én lehet osztalékszelvénnyel vásárolni a papírt. Az osztalékból belföldi magánszemély esetén 20 százalékos adót von le a kifizető, jogi személy számára az osztalék adómentes.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet