BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Közvetlenül a Matávé lett az X-Byte

2005. február 21. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Matáv bejelentése szerint a cég megállapodást írt alá az X-Byte Kft. megvásárlásáról. Eszerint az X-Byte Kft. 99 százalékát a Matáv kizárólagos tulajdonában lévő BCN Rendszerház Kft.-től, a fennmaradó egy százalékot pedig a közvetetten szintén kizárólagos tulajdonában lévő Safecom Rt.-től vásárolja meg a távközlési társaság. A Matáv egyébként ma rendkívüli közgyűlést tart, amelyen a részvényesek a társaság nevének megváltoztatásáról határoznak.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet