A tőzsdei kivezetést követően, amint az várható volt, az E.On Hungária Rt. megkezdte a tulajdonában álló három áramszolgáltató cég zárttá alakítását. Elsőként az E.On Titász Rt. közgyűlése döntött a működés zártkörűvé tételéről. Az egyetlen részvényes, az E.On Hungária részvételével lezajlott eseményen elfogadták a zártkörű működés nyomán alapszabályból alapító okirattá átalakult, a cég működését szabályozó okiratot is. Az E.On a napokban folytatja a maradék két áramszolgáltató társaság átalakítását is. Az E.On Édásznál január 26-án, az E.On Dédásznál a tegnapra összehívott közgyűlésen témája szintén a zárttá alakulás, amelyet – lévén már csak egy részvényese van mindkét cégnek – jó eséllyel el is fogadnak.
