Az Egis Gyógyszergyár Rt. január 1-től összevonja belföldi és exportkereskedelmét, az újonnan létrehozott kereskedelmi igazgatóságot a korábbi exportkereskedelmi igazgató, dr. Artur Cwiok vezeti. Ezzel párhuzamosan a belföldi kereskedelmi igazgatóság vezetője, Patrick Tete új külföldi megbízatása okán távozik a társaságtól. Az Egis közleménye szerint a változások a társaság üzleti kapcsolatait nem érintik, a menedzsment a szervezeti változástól hatékonyabb működést vár.
