December 22-e lehet a Mol bevezetésének napja a varsói értéktőzsdén az intézmény szóvivőjének pénteki nyilatkozata szerint. A Parkiet lengyel napilap értesüléseit Robert Kosowski, a varsói értéktőzsde szóvivője erősítette meg, aki nyilatkozatához mindazonáltal hozzátette, hogy végleges döntés még nem született a dátumról. A befektetőket ennél vélhetően sokkal jobban érdeklő, a bevezetéshez esetlegesen szintén kapcsolódó sajátrészvény-eladásról továbbra sem érkezett új hír.
