Napi Gazdaság
Szalay-Berzeviczy Attila a BÉT elnöke szabadidejében – amikor nem a kormány tőzsdét fojtogató adóötletei ellen küzd – lelkes fotós, aki az utóbbi négy olimpián több száz képet készítet a versenyzőkről, az edzőkről és a szurkolókról. Legjobb képeiből október 19-én délután ötkor a MÚOSZ Andrássy úti székházában nyílik kiállítás, amely november 5-ig látogatható.
