Az Émász helyett most úgy tűnik, az E.ON kisebb áramszolgáltatói okoztak kellemetlen meglepetést a még megmaradt kisrészvényeseknek (a nagyrészvényes számára ez nyilván nem meglepetés). Már a Dédász 884 milliós eredménye is alig fele a tavalyi első félévinek, ami alig 295 forintos adó előtti részvényenkénti eredményt jelent, de a Titász még ennél is sokkal rosszabbul teljesített. A tiszántúli cég 138,3 milliós nyereséget ért el adózás előtt, ami a tavalyi 1,3 milliárdhoz viszonyítva közel 90 százalékos csökkenést jelent. A meglehetősen szűkszavú jelentésekből nehezen kivehető, hogy miért is következett be a többi áramszolgáltatóra, még a szintén E.ON-tulajdonú Édászra sem jellemző eredményromlás, mindenesetre úgy tűnik, a tavalyi áramár-szabályozás nem igazán kedvezett a két – a tőzsdétől szintén búcsúzó – társaságnak.
