BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Marad 15 százalék a Raiffeisen-sikerdíjhatár

2004. július 8. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Raiffeisen Alapkezelő közzétette azt az éves hozamszintet, amely fölött a Raiffeisen Ingatlan Alap eredményéből sikerdíjat kap – ez változatlanul évi 15 százalék. A sikerdíj a 2002. végi indulástól mostanáig ennyi volt, csak a kezelési szabályzat értelmében az első másfél évben a Raiffeisen Bankot illette meg, cserébe a tőkegaranciáért. Az első másfél év után a tőkegarancia megszűnt, a sikerdíj pedig az alapkezelőnek jár, aki negyedévente szabadon határozhatja meg azt az éves hozamot, ami felett az elért eredmény egésze neki jár.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet