A Raiffeisen Alapkezelő közzétette azt az éves hozamszintet, amely fölött a Raiffeisen Ingatlan Alap eredményéből sikerdíjat kap – ez változatlanul évi 15 százalék. A sikerdíj a 2002. végi indulástól mostanáig ennyi volt, csak a kezelési szabályzat értelmében az első másfél évben a Raiffeisen Bankot illette meg, cserébe a tőkegaranciáért. Az első másfél év után a tőkegarancia megszűnt, a sikerdíj pedig az alapkezelőnek jár, aki negyedévente szabadon határozhatja meg azt az éves hozamot, ami felett az elért eredmény egésze neki jár.
