BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

„Csak technikai” tőkeemelés a K&H Equitiesnél

2004. július 8. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A K&H Equities legutóbbi, július 6-án történt, 860 millió forintos tőkeemelésének kizárólag technikai oka volt, ezzel a cég saját tőkéje összesen 860 millió forinttal nőtt a további üzleti növekedés elősegítése érdekében. Semmi köze ahhoz a 8,6 milliárd forintos tőkeemeléshez, melyet a K&H Equitiesnél korábban történt szabálytalanságok okozta esetleges károk fedezetére biztosítottak a tulajdonosok – közölte lapunkkal a K&H Bank. (NAPI Gazdaság, 2004. július 8., 11. oldal.)
A K&H Equities április 1-jén kezdte meg újra a működését, az azóta eltelt idő alatt a piaci részesedése közel 50 százalékkal, 9,8 százalékról 14,5 százalékra nőtt. A K&H Equities forgalma az április–június közötti időszakban összesen 155,2 milliárd forintot tett ki, ezzel a cég a Budapesti Értéktőzsdén a negyedik helyet érte el, mindössze 50 millió forinttal elmaradva a harmadik helyezett mögött.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet