BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb bankfiókot vett a Raiffeisen-alap

2004. július 6. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Június 25-én a Raiffeisen Alapkezelő aláírta a Raiffeisen Bank kecskeméti régióközpontjának megvásárlásáról szóló szerződést - írta az alapkezelő havi jelentése. Az új fejlesztésű, Kecskemét kereskedelmi központjában található, 700 négyzetméteres épületet a bank vette bérbe 15 évre. Az újabb tranzakcióval a Raiffeisen Ingatlan Alap portfóliójában lévő ingatlanok értéke megközelíti a 15,5 milliárd forintot. Az alapban egyébként eddig is volt már öt banki épület (Budapest Andrássy út, Budapest Késmárk utca, Dunaújváros, Szentes, Gyöngyös).
Június végére megközelítette a 20 milliárd forintot az alapban kezelt vagyon értéke. A havi átlagos ingatlanhányad a pozitív nettó tőkebeáramlás ellenére nem változott a májusi 78 százalékhoz képest, amiben nagy szerepet játszott az említett új ingatlanvétel.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet