A Richter Gedeon Rt. igazgatóságának döntése értelmében a társaság 31 957 törzsrészvényt adott át a bónuszrészvény-program jogosultjai, a kimagasló teljesítményt nyújtó alkalmazottak, valamint az igazgatóság tagjai részére – jelentette be tegnap a gyógyszercég. Ugyancsak tegnap tették közzé, hogy a társaság tőzsdén kívüli forgalomban 15 086 saját részvényt vásárolt, amit bónuszprogramjához kíván felhasználni.
