A bankközi devizapiacon az eurót a nap elején 253,60 forint körül is jegyezték, ami valamivel gyengébb a hétfő délutáni értéknél, innét azonban fokozatosan erősödni kezdett. Kora délután 252,65-re is leesett az árfolyam, majd ismét kissé felfelé indult el. Délután négytől már csak alig mozdult el a 253 forintos értékről, ez pedig 30-40 filléres csökkenés az egy nappal korábbi állapothoz képest. A dollár délután 208,60 forint körül járt, ez egyforintos drágulást jelent. A piacon egyébként változatlanul alacsony a forgalom, valószínűleg itt is sokan kivárnak a várható nemzetközi kamatdöntések előtt.
A három hónapos diszkontkincstárjegyek aukcióján 35 milliárd forintnyi papírra 67 milliárd forintnyi ajánlat érkezett, a szokásosnál talán valamivel alacsonyabb volt a túljegyzés. Az átlaghozam szokás szerint meghaladta a megfelelő előző napi másodpiaci referenciahozamot – az aukción 11,44 százalék volt, míg a másik mutató 11,43 –, de jóval kisebb mértékben, mint ahogy mostanában jellemző, és az árverés után a három és hat hónapos referenciahozamok 5 és 2 bázisponttal csökkentek. A másodpiacon az ennél hosszabb lejáratokon a hétfőihez hasonlóan mérsékelten emelkedtek a hozamok, 1–7 bázispont volt az elmozdulás.
A bankközi forintpiacon az overnight-kamatok maradtak évi 10,50 százalék körül, a hosszabb lejáratokon 1–5 bázispontos emelkedés volt. A Magyar Nemzeti Bank kéthetes betétjébe 241 milliárd forintot helyeztek el a lejáró 221 milliárd forinttal szemben, így a betétállomány ezúttal nem változott számottevően.
