A két nagy tőzsdei gyógyszergyártó közül az Egis Rt. aláírta a gyógyszerár-megállapodást – nyilatkozta Orbán István, az Egis vezérigazgatója a NAPI Gazdaság kérdésére. A másik nagy gyógyszergyártó, a Richter egyelőre nem adott válaszolt ezzel kapcsolatos kérdésünkre, a társaság azonban ma sajtótájékoztatót készül tartani, ahol feltehetően ezzel kapcsolatos döntésükről fognak beszámolni. A döntést mikéntjét a hivatalos bejelentésig nem lehet biztosan tudni, a megállapodás körülményei azonban egyértelműen arra utalnak, hogy a társaság a várhatóan megállapodás aláírásáról fog beszámolni és a meglepetés inkább az lenne, ha ennek ellenkezője történne.
