BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már aláírta a megállapodást az Egis

2004. június 24. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A két nagy tőzsdei gyógyszergyártó közül az Egis Rt. aláírta a gyógyszerár-megállapodást – nyilatkozta Orbán István, az Egis vezérigazgatója a NAPI Gazdaság kérdésére. A másik nagy gyógyszergyártó, a Richter egyelőre nem adott válaszolt ezzel kapcsolatos kérdésünkre, a társaság azonban ma sajtótájékoztatót készül tartani, ahol feltehetően ezzel kapcsolatos döntésükről fognak beszámolni. A döntést mikéntjét a hivatalos bejelentésig nem lehet biztosan tudni, a megállapodás körülményei azonban egyértelműen arra utalnak, hogy a társaság a várhatóan megállapodás aláírásáról fog beszámolni és a meglepetés inkább az lenne, ha ennek ellenkezője történne.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet