Megnyílt az adatszoba a Molnál – közölte Lukács Bea, a Mol szóvivője az Econewszal tegnap. Az olajtársaság gázüzletágából szervezett három társaságának – a Földgáztároló, Földgázszállító és Földgázellátó – eladási lehetőségeit vizsgálja. Az adatszoba megnyitásával a lehetséges vevők számára teszi lehetővé a részletes információk megszerzését a három társaságról. A vevők számáról és kilétéről a szóvivő nem közölt semmit.
