BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább emelkedett a BorsodChem osztaléka

2004. május 17. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ismét az osztalék emelkedésének örülhetnek a BorsodChem részvényesei. A tavalyi év után járó kifizetés idén először az április végi közgyűlésen „nőtt” 260 forintra a tavalyi 220-ról, június 16-tól mégis 261,29 forint osztalékot fizetnek majd ki a tulajdonosoknak. Az emelkedés oka, hogy a társaság 60 ezer saját részvényére jutó osztalékot is a többi részvényes között osztják szét. (A tavaly decemberben 5600 forinton végrehajtott tőkeemelésből származó új részvények még nem jogosítanak osztalékra.) A tulajdonosi megfeleltetés időpontja június 9, a részvények pedig június 4-én forognak utoljára szelvénnyel a tőzsdén.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet