Több mint kétszázalékos, 237 pontos indexeséssel zárult a kereskedés a BÉT részvénypiacán, a 11 ezer pontos határt a BUX úgy vitte át, mintha ott sem lett volna. Az index az első egy órát még a szerdai 11 150 pontos érték fölött töltötte, sőt 11 200 pontra emelkedett. Tíz órára azonban már a 11 ezer pontos szint megtartásáért vívott rövid és sikertelen küzdelmet, majd lassan tovább süllyedt és négy óra előtt érte el 10 855 pontos mélypontját, ahonnan minden bizonnyal a short-zárások segítségével kapaszkodott kicsit vissza, 10 916 pontra. A forgalom magas volt, meghaladta a 15 milliárd forintot.
Az esésben a Richter és az OTP járt az élen. A gyógyszerrészvény reggel 21 000, délután 20 000 forint volt, a 4,3 százalékos mínusz nagy része már délelőtt összejött. Hasonlóan alakult az OTP árfolyama is, a kezdetben még 4000 forint felé kapaszkodó jegyzés előbb 3850 forintra esett, majd délután 3770 forinton érte el mélypontját. A 3815 forintos záróár is 3 százalékkal alacsonyabb a szerdainál.
Erősebbnek mutatkozott a Mol, az olajpapír csak egy százalékkal gyengült, és nem távolodott el jelentősen a 8000 forintos szinttől. A Matáv még ennél is kisebb, kevesebb mint egyszázalékos csökkenéssel megúszta.
Érdekesen alakult néhány kisebb forgalmú papír kereskedése. A Graphisoft nagy forgalom mellett lendületesen emelkedett, és 1617 forinton is forgott, nap végére azonban 62 forinttal esett és ezzel visszatért szerdai szintjére. Az Antenna részvénye kerek száz forinttal esett, de a kereskedés folyamán 2900 forinton is megváltak tőle. A Graphisoftéhoz nagyon hasonló pályát írt le a NABI, csak itt még nagyobb volt az ingadozás. A buszgyártó részvénye 1090 forintig drágult, ám a nyolcszázalékos erősödés amilyen gyorsan jött, úgy is olvadt el. A kárpótlási jegy élénk üzletmenet mellett 1200 forintra erősödött.
