A keddi esés több, mint felét visszanyerte szerdán a BÉT indexe. A BUX 105 pontos, majdnem egyszázalékos emelkedéssel zárt. A forgalom viszont drasztikusan visszaesett, a keddinek alig több, mint harmadára, 5,7 milliárd forintra rúgott.
A négy vezető papír árfolyama kivétel nélkül emelkedett, a Mol 1,7 százalékkal, 7675 forintig, a Richter pedig 1,3 százalékkal, ismét 23 000 forintra tornázta fel magát, de forgott 23 200 körül is. Az OTP 2,3 milliárd forinttal a legnagyobb forgalmú papír volt, a zárásban csak fél százalékos emelkedést produkált 3990 forintos árával, de tulajdonosainak szívét feltehetően jobban melengeti, hogy a nap elején nem egyszer 4040–4045 forintot is adtak érte. Hasonlóképp a Matáv is 884 forinton vonult le a színről, de előtte párszor átlépte a 890 forintos határt.
Ismét forgott 8000 forinton az FHB, ez a maximális és egyben a záróára is volt. A NABI-t továbbra is inkább eladnák, újra közel 4 százalékkal olcsóbb lett, hasonló mértékben esett az Econet is. A Globust a közgyűlés napján 3 százalékkal feljebb tornázták a vevők, az áramszolgáltatók egyöntetűen gyengültek.
